یکی از دوستای بابام ک خودش دندون پزشکه گیر داده واس من از پسرش ک ارشد یکی از رشته های مهندسی رو خونده  خواستگاری کنه. ما یبار گفتیم نه! دوباره پیگیر شده و به بابام گفته میخ‌ام پسرمو بفرستم مسکو ۳۶ واحد بگذرونه بعدم انتقالیشو بگیرم ب دندون بهشتی! خودمم کلینیک دارم بچه ها مینونن بیان کار یاد بگیرن تو دوره دانشجوییشون.

پسره هم قد بلنده ( تنها گیر من تو ظاهر پسرا قدشونه) مامان میگه حالا ببینش شاید خوشت اومد! ولی من دلم پیش سیاه سوخته خودمه:(

پ.ن: مامان میگه سیاه سوخته الان داره کلی شهریه دانشگاه میده و شرایط ازدواج نداره و چون نمیخواد تو شانسای ازدواجتو از دست بدی چون میدونه تو پر قو بزرگ شدی و نمیخواد سختی بکشی ، اینجوری گفته ک حسی ندارم وگرنه هر خری میفهمه دوست داره، اون شبم ک باهاش حرف میزدم یجایی بغض کرد بهم گفت خانم دکتر شما فکر میکنی من سنگمو دل ندارم ک اینجوری باهام حرف میزنی؟ میخواستم همونجا برم پشت تلفن بوسش کنم عشقمو بگم گور بابای دنیا انقدر با خودت لج نکن من همینجوری با همین شرایط دوست دارم از ته دل.

سیاه سوخته ,مامان میگه منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

شیراز مووی | دانلود رایگان فیلم زندگی دوباره با عیسی مسیح نسیم کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. حرفای احمقانه ی یک دیوانه فیلم رنگی thestory3 simasaz آکورد گیتار modiran-sanat